Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkySpaceShooterz už je v Marketplace. Zdarma!

SpaceShooterz už je v Marketplace. Zdarma!

Před několika týdny uspořádal Microsoft další ze svých hackatonů, soutěže, ve které přihlášené týmy soutěžily v rychlém programování mobilních aplikací. Jednou z pozoruhodných her, které se ve stanoveném časovém limitu podařilo nakódovat, byl i titul SpaceShooterz ? akční střílečka z vesmírného 2D prostředí, od vývojářů z Cubeslam.

Za pomocí munice, kterou je vybavena vaše vesmírná loď, se musíte prostřílet hromadou nepřátel až do pomyslného cíle. Ovládání je přesné (to jsme vyzkoušeli na vlastní prsty ,-), hudební doprovod ryze oldschoolový.

Musíte přežít co nejdéle to jen půjde, protože nepřátelé vám nic nedarují zadarmo. Ve hře na vás také čekají různé druhy bonusů (lepší lasery, silnější štíty, apod.)

V neposlední řadě pak potěší, že hra je ve verzi bez otravných reklam nabízena ke stažení zcela zdarma. SpaceShooterz můžete stahovat prostřednictvím tohoto odkazu.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře