Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyInstagram pro Android nyní i s podporou tabletů

Instagram pro Android nyní i s podporou tabletů

Tablety tu nejsou jen na hraní a surfování po webu. Když budete chtít sklidit udivené pohledy na veřejnosti, zkuste takovým zařízením fotografovat. A když už budete fotit, tak fotografie rovnou sdílejte, třeba pomocí nejoblíbenější služby v této kategorii ? Instagramu.

Tento populární program byl na počátku měsíce uveden i na platformu Google Android, kde zatím zcela dle očekávaní slaví velký úspěch. Instagram, jenž byl do té doby dostupný pouze pro iOS, si za prvních dvacet čtyři hodin stáhl více než jeden milion uživatelů. V to možná nedoufali ani samotní vývojáři.

Abychom ale pouze nechválili, samotná první verze byla poměrně dost nestabilní a plná chyb. Vývojáři proto opravují, seš jim síly stačí.

Včera tak vyšla další aktualizace, opět zaměřená na opravu drobných chybek. K tomu nově přibyla podpora instalace na paměťovou SD kartu a multimediálních tabletů.

Instagram pro Android: odkaz ke stažení

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře