Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkySoutěž s O2 po Velkočesku pokračuje i v zimě. Vyhrát můžete fotomobil...

Soutěž s O2 po Velkočesku pokračuje i v zimě. Vyhrát můžete fotomobil Lenovo Vibe Shot

Operátor O2 spustil novou zimní soutěž. Každý, kdo nasdílí na Instagram fotku se zimními zážitky (například ze sjezdovky) s hashtagem #Velkocesko, bude moci vyhrát jeden z deseti smartphonů  Lenovo Vibe Shot.

O tom, kdo vyhraje, rozhodne tým vybraných nejlepších českých instagrammerů, který každý týden vybere nejzajímavější příspěvek. Jeho autora následně operátor odmění jedním telefonem.

Nová soutěž propaguje LTE roaming O2 v zahraničí. Zákazníci operátora jej mohou využívat v Rakousku, Itálii, Francii, Rakousku, Chorvatsku, Slovinsku, Holandsku, Polsku, Německu, Maďarsku, Finsku, Rumunsku, Rusku, USA a samozřejmě také na Slovensku. Pro využití dat v zahraničí O2 doporučuje aktivaci datového balíčku. Například s balíčkem Evropa M vyjde 1 MB dat na 1,30 Kč, což to je pětkrát méně, než stanovuje regulace EU. Stačí zaslat SMS ve tvaru Evropa M na 999111.

Nově si datový balíček mohou objednat také majitelé předplacených karet. S evropským balíčkem Evropa DATA EU je 50 MB dat v Evropě vyjde na 99 korun.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře