Pátek, 24 listopadu, 2023
DomůNovinkySOUTĚŽ: Kupte produkt od Samsungu a vyhrajte Jeep Renegade!

SOUTĚŽ: Kupte produkt od Samsungu a vyhrajte Jeep Renegade!

Koupili jste si produkt od Samsungu? Tak teď k němu můžete získat i něco navíc. Co takhle auto na víkend, na měsíc nebo napořád? Můžete se u vybraných prodejců zapojit do soutěže o Jeep Renegade. Stačí zodpovědět na jednoduchou otázku.

Dnes odstartovala lákavá soutěž o Jeep Renegade. Dle hodnoty zakoupeného produktu s logem Samsungu mají zákazníci možnost získat tento vůz na víkend, na měsíc, a ten, kdo bude mít největší štěstí, se stane jeho majitelem nastálo. Stačí splnit tři kroky:

1) Koupit Samsung produkt za více než 5 000 Kč u jednoho z partnerů akce (seznam najdete v pravidlech na www.vyhraj-jeep.cz).

2) Zaregistrovat svůj nákup na webu www.vyhraj-jeep.cz, vyplnit údaje a oskenovat/ofotit účtenku

3) Odpovědět co nejlépe na tipovací otázku: Kolik krabiček balení telefonu Galaxy A5 se vejde do zavazadlového prostoru vozu Jeep Renegade? (krabičky musí být nepoškozené a srovnané se snahou umístit jich do vozu co nejvíce).

A pozor! Vyhrává nejbližší odpověď, při shodě rozhoduje čas registrace.

Pro více informací sledujte webové stránky www.vyhraj-jeep.cz

55a

car-back

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře