Středa, 26 června, 2024
DomůNovinkySony zve na tiskovou konferenci, na co se můžeme těšit?

Sony zve na tiskovou konferenci, na co se můžeme těšit?

Firma rozeslala vybraným redakcím pozvánku na tiskovou konferenci, kterou uspořádá v úterý 26. května v indickém Novém Dilí. Zatím nebylo potvrzeno, jakých novinek se dočkáme, ale vše nasvědčuje tomu, že si premiéru odbude další voděodolný telefon.

Nápovědou nám je pozvánka, které dominuje grafika s motivem vody. O jaký produkt ale konkrétně půjde, to je stále zahaleno tajemstvím. Ve hře je uvedení modelu Xperia M4 Aqua na indický trh, ale i představení zcela nového globálního produktu.

Japonský výrobce by mohl ukázat nástupce Xperie Z4 nebo smartphone s kódovým označením E5503 Lavender. Podle dostupných zpráv má tento telefon přinést minimální rámeček okolo displeje a přisvětlovací diodu v blízkosti čelní kamerky. Určen by měl být hlavně mladým uživatelům, kteří aktivně plní sociální sítě svými selfie.

x15-1431667830-sony-image-cropped-with-watermark.jpg.pagespeed.ic.kSAO-pDGfPZdroj: Gizbot

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře