Sobota, 29 června, 2024
DomůNovinkyPodívejte se na první trailer filmu Steve Jobs

Podívejte se na první trailer filmu Steve Jobs [video]

Studio Universal Pictures vydalo první trailer k chystanému filmu Steve Jobs s Michaelem Fassbenderem v hlavní roli. Minutový klip dává nahlédnout na hlavní postavy filmu, ale více toho neprozrazuje.

Nový snímek, jehož režie se ujmul Danny Boyle, je inspirovaný známým bestsellerem, autorizovaným životopisem Jobs Waltera Isaacsona. O scénář se postaral Aaron Sorkin, který měl na svědomí i The Social Network o Facebooku.

Samotného Jobse ve filmu ztvární Michael Fassbender (Prometheus) a jeho spolupracovníky si tu jmenovitě zahrají například Kate Winslet (Joanna Hoffmanová), Seth Rogen (Steve Wozniak) nebo Jeff Daniels (John Sculley).

Film se bude věnovat třem velkým událostem v životě Steva Jobse: představení prvního Macintoshe, vývoji počítače Next, jeho návratu do Applu a prvnímu iMacu. Do kin dorazí 9. října.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. 😀 nebylo, to byla ta blbost s Kutcherem, desnej film. Snad tenhke dopadne lip.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře