Sony začíná aktualizovat starší Xperie na Android 5.1.1 Lollipop


Sony začíná aktualizovat starší Xperie na Android 5.1.1 Lollipop

Pokud patříte mezi hrdé majitele chytrých telefonů Xperia Z, ZL a ZR nebo tabletu Tablet Z, máme pro vás dobrou zprávu. Sony totiž oznámilo, že začíná uvolňovat aktualizaci operačního systému Android 5.1, která přinese do vašich zařízení spoustu změn.

Nový firmware se zaměřuje na vylepšení fotoaparátu, konkrétně přináší přesnější a rychlejší zaostření v režimu Superior Auto Mode. Dále se můžete těšit na pokročilejší možnosti personalizace prostředí, úpravy vyzváněcích režimů a notifikací. Nově do systému byla lépe zapracována synchronizace s nositelným příslušenstvím Sony SmartWear. A v neposlední řadě vývojáři přidali také novou integraci sociální sítě LinkedIn a nejnovější verzi aplikace Xperia for Business.

Sony oznámilo začátek aktualizace tento týden, distribuce ovšem může chvíli trvat, proto buďte trpěliví, pokud ještě na vaše zařízení nedorazila. Rychlost vydání závisí na regionu a mobilním operátorovi.

1

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.