Sony Xperia X Compact v ČR dostává Android 7.0 Nougat


Sony Xperia X Compact v ČR dostává Android 7.0 Nougat

Majitelé chytrého telefonu Xperia X Compact v České republice dostávají předčasný vánoční dárek. Sony totiž právě zpřístupňuje aktualizaci na nový Android 7.0 Nougat. Upozornil na to web SmartMania.

Dostupnost důležitého updatu můžete zkontrolovat přes nabídku Nastavení => Informace o telefonu => Aktualizace systému. Celý proces aktualizace zabere zhruba 45 minut.

Xperia X Compact je smartphone se 4,6palcovým HD displejem a šestijádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 650 doplněným o 3GB operační paměť. Zařízení dostalo do vínku uživatelsky nevyměnitelnou baterii o kapacitě 2 700 mAh. Hlavní fotoaparát využívá 23Mpx snímač, který doplňuje dvoutónová LED a také laserové ostření.

Telefon vstoupil do prodeje za doporučenou cenu 12 490 Kč. Sehnat se dá ale i levněji, a to už od 9 600 Kč s DPH.

sony-xperia-x-compact-obr2

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: Sony Xperia X Compact v ČR dostává Android 7.0 Nougat


  1. Ladislav Mareček

    Nevím, jestli tam bude možno využívat zjištění polohy přes systém Galileo. Ten procesor v mobilu by to dokázal.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.