Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkySony Xperia UL: První fotografie nového smartphonu se Snapdragonem 600

Sony Xperia UL: První fotografie nového smartphonu se Snapdragonem 600

Společnost Sony uvedla letos na mezinárodní trh už pět smartphonů s Androidem. Firma jakoby nebyla ale svou nabídkou stále spokojená, proto na trh brzy uvede další modely. Jednou z připravovaných novinek je Xperia UL, kterou známe pod krycím označením Gaga. 

Xperia UL má obsahovat displej s Full HD rozlišením. Úhlopříčka dotykového panelu však dosud nebyla potvrzená. Vysoký výkon zajistí telefonu čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 600. Stejný čipset používají konkurenční modely HTC One a Galaxy S4.

Samozřejmostí jsou 2 GB RAM. Uživatelská paměť by měla mít velikost 32 GB. V prodeji se ale určitě objeví i 16GB varianta. Pod zadním krytem telefonu by se měla nacházet baterie v kapacitě 2300 mAh.

Novinka se asi bude moci také pochlubit zvýšenou odolností proti prachu a vodě. Uvidíme! Další informace o Xperii UL k dispozici nemáme. K představení nového modelu dojde asi na veletrhu IFA v Berlíně.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Xperia UL/“/]

Zdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře