Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyApple iPad 2 mini s Retina displejem: První skutečná fotografie?

Apple iPad 2 mini s Retina displejem: První skutečná fotografie?

Uvedení druhé generace zmenšeného iPadu se blíží. Nový tablet by měl být výkonnější, lehčí a mít displej až k okrajům. Nejočekávanější změnou je navýšení počtu zobrazovacích bodů. Na webu se dle všeho už objevil první oficiální obrázek, který iPad 2 mini odhaluje.

iPad 2 mini by si měl polepšit a nést 7,9palcový Retina displej s rozlišením 2048 × 1536 pixelů. Z fotografie je patrné, že nástupce první generace bude mít displej roztažený až téměř k okrajům. Tloušťka má být redukována na 7,5 milimetru.

Nejasnosti zatím panují v otázce nasazení procesoru. Nejspíše bude uvnitř tabletu kmitat čip A6X. Server mobileleaks.nl, který fotografii publikoval, se dále domnívá, že k vydání nového iPadu by mohlo dojít ještě ve druhé polovině letošního roku.

Ideální příležitostí k představení chystané novinky široké veřejnosti by mohla být konference WWDC, která proběhne mezi 10. a 14. červnem v San Franciscu.

AppleZdroj: Geek

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře