Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkySony Xperia SL s 12megapixelovým fotoaparátem spatřena a vyfocena!

Sony Xperia SL s 12megapixelovým fotoaparátem spatřena a vyfocena!

V minulých dnech jsme se dozvěděli, že Sony bude svůj nový smartphone Xperia SL nabízet v různých barvách a viděli jsme i nějaké rendery. Dnes se však podíváme na něco jiného ? na první fotografie tohoto zařízení. Xperia SL (LT26ii) není ničím jiným, nežli mírně vylepšenou Xperií S (LT26i). Potenciální zájemci se mohou těšit na dvoujádrový procesor Snapdragon S3 (čipová sada Qualcomm MSM8260), který je z původních 1,5 GHz přetaktovaný na frekvenci 1,7 GHz.

4,3palcová obrazovka se může pochlubit HD rozlišením 1280 × 720 pixelů. Fotoaparát umístěný v zadní části dokáže pořizovat fotografie v rozlišení až dvanáct megapixelů. Pro aplikace a hry je připraveno 32GB interní úložiště. Operační paměť má velikost 1 GB.

Po designové stránce jde o pěkný telefon ? jeho výrazným prvkem je notifikační dioda s třemi tlačítky (Zpět, Domů a Nastavení) umístěná ve spodní části.

Na Xperii SL bude předinstalovaný Android ve verzi 4.0.4 Ice Cream Sandwich. Nad případnou aktualizací na Jelly Bean však visí otazník. Sony zatím nic nekomentovalo.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Xperia SL /“/]

Více informací o tomto telefonu se dozvíme na veletrhu IFA, který bude zahájen 29. srpna.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře