Sony vydalo oficiální PlayStation 4 aplikaci pro Android a iOS


Sony vydalo oficiální PlayStation 4 aplikaci pro Android a iOS

K uvedení videoherní konzole PlayStation 4 na trh dojde v příštích týdnech, už dnes si ale do chytrých zařízení s Androidem a iOS můžete stáhnout novou mobilní aplikaci. Ta přináší spoustu funkcí a užitečných vychytávek. Umožňuje například to, aby se váš smartphone nebo tablet stal druhou obrazovkou.

Na displeji vašeho přístroje uvidíte různé užitečné informace, jako třeba obsah inventáře nebo mapy. Aplikace také umožní, aby smartphone nebo tablet fungoval jako dálkový ovladač či klávesnice ke konzoli PlayStation 4.

„Nová aplikace od Sony Computer Entertainment s názvem PlayStation App bude dostupná pro iPhone, iPad a chytré telefony a tablety s operačním systémem Android, a umožní jim stát se druhou obrazovkou. Jakmile se nainstaluje do zařízení, uživatelé budou moct například na své druhé obrazovce vidět mapu při hraní dobrodružné hry, kupovat hry pro PlayStation 4 když nebudou doma nebo vzdáleně sledovat jiné hráče jak hrají na svých zařízeních,“ uvedlo před časem tiskové zastoupení Sony.

‎PlayStation App
‎PlayStation App
Cena: Zdarma
PlayStation App
PlayStation App
Cena: Zdarma

2

 

Zdroj: 1 2

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: Sony vydalo oficiální PlayStation 4 aplikaci pro Android a iOS


  1. Milos Juda

    lze stahnout pouze v US App Store!!!!!!!! Proc tedy odkazujete na neco co pro ceskeho uzivatele nefunguje???!!!Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.