Pondělí, 13 května, 2024
DomůNovinkySony vydalo oficiální PlayStation 4 aplikaci pro Android a iOS

Sony vydalo oficiální PlayStation 4 aplikaci pro Android a iOS

K uvedení videoherní konzole PlayStation 4 na trh dojde v příštích týdnech, už dnes si ale do chytrých zařízení s Androidem a iOS můžete stáhnout novou mobilní aplikaci. Ta přináší spoustu funkcí a užitečných vychytávek. Umožňuje například to, aby se váš smartphone nebo tablet stal druhou obrazovkou.

Na displeji vašeho přístroje uvidíte různé užitečné informace, jako třeba obsah inventáře nebo mapy. Aplikace také umožní, aby smartphone nebo tablet fungoval jako dálkový ovladač či klávesnice ke konzoli PlayStation 4.

„Nová aplikace od Sony Computer Entertainment s názvem PlayStation App bude dostupná pro iPhone, iPad a chytré telefony a tablety s operačním systémem Android, a umožní jim stát se druhou obrazovkou. Jakmile se nainstaluje do zařízení, uživatelé budou moct například na své druhé obrazovce vidět mapu při hraní dobrodružné hry, kupovat hry pro PlayStation 4 když nebudou doma nebo vzdáleně sledovat jiné hráče jak hrají na svých zařízeních,“ uvedlo před časem tiskové zastoupení Sony.

[appbox appstore id410896080]

[appbox googleplay com.scee.psxandroid&hl=en]

2

 

Zdroj: 1 2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře