Čtvrtek, 27 června, 2024
DomůNovinkyCyanogenMod Installer: Flashování neoficiálních ROM nikdy nebylo jednodušší

CyanogenMod Installer: Flashování neoficiálních ROM nikdy nebylo jednodušší

Vývojáři se v posledních měsících zaměřili na vývoj aplikace, která by maximálně zjednodušila flashování jejich populárního softwaru a učinila ho přístupnější technicky méně zdatným uživatelům. Výsledkem jejich snažení je CynogenMod Installer, který je zdarma dostupný v Google Play.

Ještě před tím, než se pustíte do nahrávání neoficiálních ROM, si kromě speciální aplikace určené pro Android budete muset stáhnout také program pro počítač, pomocí kterého mobilní zařízení spárujete.

V případě, že budete postupovat přesně podle pokynů na obrazovce, by se nemělo vůbec nic stát. Instalace CyanogenModu je od nynějška opravdu blbuvzdorná a neměla by nikomu činit problém.

Před flashováním si nezapomeňte zálohovat důležitá data, během samotného procesu nahrávání firmwaru dojde k wipe zařízení.

[appbox googleplay id=org.cyanogenmod.oneclick]

21

Zdroj: Droid-Life

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

6 KOMENTÁŘE

  • Instalátoru je jedno, zda je nebo není telefon či tablet rootnutý (odemknutý).

   „Do I need to root my phone before installing?
   No. You can have a rooted phone, or not. The installer doesn’t care. However, to be in a supported configuration, you need to be running a stock ROM.
   Do I need to unlock my bootloader first?
   No, you don’t. If your bootloader is locked, we’ll unlock it for you.“

 1. Samuel Seidel : Ani na koulích tě to nepoškrabe 😀 Co víc ti uživatelé chtějí…

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře