Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkySony představuje novou řadu přenosných USB dobíjecích zdrojů pro mobily a tablety

Sony představuje novou řadu přenosných USB dobíjecích zdrojů pro mobily a tablety

Pro podzimní trh značka Sony rozšířila svoji nabídku současných přenosných dobíjecích zdrojů o tři nové modely. Na výběr je několik různých kapacit a barevných variant takže máte jistotu, že budete mít vždy s sebou dost „šťávy“ pro vše, co potřebujete.

Všechny tři nové modely se dodávají přednabité na 80 % kapacity, takže je lze použít ihned po vybalení. Baterie jsou vybaveny 1,5A USB výstupem, takže nabíjení přístrojů je dostatečně rychlé.

Na energetické články baterií Sony použilo svou speciální technologii Sony’s Hybrid-Gel, která zaručuje energetickou stálost článků a garantuje, že i po tisíci nabití baterie ztratí max. 10 % své kapacity.

Díky tomu mají dobíjecí zdroje Sony dlouhou životnost a hlavně zaručují bezpečnost při používání.

CP-V5

USB dobíjecí zdroj CP-V5 s hmotností pouhých 145 gramů se může pochlubit 5000mAh Li-ion baterií, která stačí zhruba na dvě plná dobití vašeho chytrého telefonu (v závislosti na kapacitě baterie). LED diody oznamují zbývající kapacitu nabíjecího zdroje a informují o stavu baterie. Model CP-V5 se bude nabízet v černé, bílé, modré a zelené barvě. Má speciální povrchovou úpravu proti poškrábání, aby si i při častém používání udržel vysoký lesk. Cena je 965 Kč.

CP-V5 von Sony_Schwarz

CP-V10

Dobíjecí zdroj Sony CP-V10 vám „bude krýt záda“ i při těch nejnáročnějších aktivitách, kdy potřebujete baterii. S rozměry pouhých 72,0 mm × 127,0 mm × 17,5 mm a hmotností jen 245 gramů nabízí kapacitu 10 000 mAh, což je zásoba energie dostačující až na čtyři dobití telefonu nebo jedno a půl nabití tabletu či na několikanásobné dobití jiných přenosných zařízení – např. digitálních fotoaparátů jako je Sony RX100M3.

I tento dobíjecí zdroj má speciální povrchovou úpravu proti poškrábání. Jeho černá barva je chráněna proti opotřebení při každodenním používání. Navíc má přepínač, který zabraňuje náhodnému a nechtěnému vybití. Čtyři LED diody hlásí stav nabití a i díky tomu máte snadnou a přehlednou kontrolu nad svým dobíjecím zdrojem. Cena je 1 790 Kč.

Sony_CP-V10_Schwarz_CP-V5_Blau_Ladegeraete

CP-V3

Inovovaný CP-V3 je nejmenší model v nové nabídce a disponuje Li-ion baterií o kapacitě 3 000 mAh. Jeho malé rozměry 38,8 × 99 × 19 mm z něho dělají ideálního společníka na cesty. Nabízí způsob, jak si plně dobít váš chytrý telefon, fotoaparát či chytré hodinky. Model CP-V3A se bude nabízet v bílé, modré a fialové barvě, takže si můžete vybrat variantu, která se nejlépe sladí s vaším stylem. Cena je 749 Kč.

Všechny přenosné dobíjecí zdroje je možné objednat již nyní na www.sony.cz nebo zakoupit u prodejců Sony. CP-V3 & CP-V5 jsou v evropské distribuci od října 2014.

mjztukyrbdoef5kynyar

 

Zdroj: Sony

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře