Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkySony představí chytrý telefon Xperia G za dobrou cenu

Sony představí chytrý telefon Xperia G za dobrou cenu

Japonská firma připravuje nového zástupce střední třídy. Model Xperia G by měl nabídnout za rozumné peníze docela slušnou výbavu. Také v tomto případě úřaduje designový směr Omnibalance s čelní a zadní plochou pokrytou krycím sklem a netradičním rámem, který tvoří hrany přístroje.

Výrobce svůj připravovaný model prozatím nepředstavil a ani neupřesnil jeho koncovou cenu. Dá se však očekávat, že ho bude prodávat i na našem trhu.

Nové Sony má mít HD rozlišení a displej s úhlopříčkou 4,8 palce. Fotoaparát je osmimegapixelový a disponuje automatickým ostřením a LED bleskem. Uživatel bude moci využít vestavěné úložiště s kapacitou 8 GB. Komu by to bylo málo, může ho pomocí paměťových karet zvětšit. Paměť RAM by měla mít kapacitu 1 GB. O použitém procesoru nemáme v tuto chvíli zatím žádné informace.

Více informací o Xperii G se zcela určitě dozvíme na veletrhu Mobile World Congress v Barceloně, který začíná za několik dní.

SonyZdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře