Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkySony dalo políček zákazníkům. Android 5.0 Lollipop chystá jen pro „vyvolené“ telefony

Sony dalo políček zákazníkům. Android 5.0 Lollipop chystá jen pro „vyvolené“ telefony

O tom, že společnost Sony není schopna dostát svým slibům a připravit aktualizaci na nový Android 5 Lollipop včas, jsme psali teprve nedávno. Nyní vyšla najevo bohužel další nemilá skutečnost.

Výrobce na svém twitterovém účtu totiž informoval o tom, že update dostanou pouze přístroje z řady Xperia Z. Pokud tak vlastníte necelých šest měsíců starý model M2 Aqua či jiné novinky, jako např. telefon E3, máte smůlu a na „lízátko“ můžete zapomenout.

Je pravděpodobné, že díky pilné komunitě na fóru XDA Developers se výrobcem přes palubu hozené smartphony aktualizace nakonec dočkají, ne každý uživatel však bude ochotný kvůli instalaci alternativního softwaru riskovat ztrátu záruky.

59a

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

4 KOMENTÁŘE

  1. Není se potom čemu divit, že se SONY potácí na okraji zájmu zákazníků a má klesající prodeje. Zúžit portfolio a dát maximální podporu a servis.

  2. Teď jde o to kdy to ale vydají. Jestli se dočkáme ve slibovaném březnu, nebo ……

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře