Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkySonic The Hedgehog: Klasika z devadesátých let vyšla pro Android a iOS

Sonic The Hedgehog: Klasika z devadesátých let vyšla pro Android a iOS

Sonic the Hedgehog, klasika, kterou jsme jako děti hráli na videoherních konzolích firmy SEGA, je dostupná pro Android a iOS. Nejedná se ale o port verze z roku 1991. Vývojáři přepracovali vizuální stránku. Nejlepší je ovšem to, že hrát nebude pouze za ježka Sonica, ale i za jeho pomocníky Knucklese a Tailse.

Ježek Sonic se proslavil jako hlavní postava v sérii 2D plošinovek her určených pro konzole Sega. Společně se Super Mariem patří k nejpopulárnějším celebritám devadesátých let.

Sonic the Hedgedog je klasická 2D plošinovka. Příběh vychází z boje Sonica proti doktoru Robotnikovi a jeho snu o ovládnutí světa.

Na hráče čeká zběsilý úprk přes celkem sedm zón, sbírání kroužků a skákání přes různé překážky. Mobilní verze populární arkády byla optimalizována, aby běžela při 60 snímcích za sekundu. Vývojáři nezapomněli ani na remastrovaný hudební doprovod.

Sonic The Hedgehog pro iOS a Android vás přijde na necelých 74 korun.

Stahujte:

Zdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře