Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyŠeptanda: Bílý Nexus 4 a Android 4.3 se představí 10. června

Šeptanda: Bílý Nexus 4 a Android 4.3 se představí 10. června

Máme pro vás nové zprávy z tábora společnosti Google. Ty naznačují, že k vydání operačního systému Android 4.3 by mohlo dojít za méně než tři týdny, konkrétně 10. června. V ten samý den Google prý také odhalí bílou variantu smartphonu Nexus 4. Nová verze operačního systému má přinést přinést podporu technologií BLE, zkratka pro Bluetooth Low Energy, tedy nízkoenergetický Bluetooth a nejspíše i OpenGL ES ve verzi 3.0.

S odvoláním na zprávu serveru AndroidAndMe, nový systém bude předinstalovaný právě na nové bílé verzi referenčního smartphonu. Ta by se od černé varianty neměla v ničem lišit, prozatím to vypadá tak, že telefon podporu LTE nenabídne.

Bílý Nexus 4 se má začít na Google Play prodávat 10. června za stejnou cenu, jako současný černý model, to jest 299 dolarů v případě varianty s 8 GB paměti.

Nex4Zdroj: 1 2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře