Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkySnap: Vložte si widgety přímo do notifikační lišty

Snap: Vložte si widgety přímo do notifikační lišty

Android má sice širokou paletu možností přizpůsobit si jeho vzhled, jedna z nich mu ovšem stále ještě chybí. K informacím z widgetů se dostane pouze v případě, že vyskočíte z aktuálně používané aplikace.

Jistě nám dáte za pravdu, že je to poměrně nepříjemné, a to zvlášť pokud máte zařízení se slabším výkonem. Každý přesun totiž trvá i několik dlouhých vteřin. Abyste příště nemuseli složitě přeskakovat z místa na místo, případně dlouho čekat na načítání jednotlivých aplikací, můžete to vyřešit aplikací Snap.

Díky Snap si můžete vložit jakýkoliv widget do vysouvací systémové (notifikační) lišty. Nové zprávy z vašeho informačního kanálu, nebo například informace o počasí venku tak můžete mít okamžitě po ruce. Napříště už si totiž vystačíte s jednouchým přejetím po okraji displeje, jímž jednoduše srolujete notifikační lištu bez toho, že byste přerušili chod aplikace.

Aplikace Snap je na Google Play Store k dispozici zdarma s tím, že uvnitř ní vám budou nabídnuty pokročilé funkce za poplatek.

[appbox googleplay com.fb.iwidget]

https://www.youtube.com/watch?v=Qc3EHngrcR8

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře