Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyLara Croft Go se dočkala rozšíření zdarma, k tomu navíc zlevnila

Lara Croft Go se dočkala rozšíření zdarma, k tomu navíc zlevnila

Lara Croft Go je mnoha hráči považována za jednu z nejlepších logických her pro mobily. Přichází totiž s krásným zpracováním, zajímavými hádankami a mnoha levely. Nabídka levelů se přitom rozrostla o rozšíření s názvem The Shard of Life, které čítá dalších 26 kousků.

V The Shard of Life budete levely opět hrát na tahy, přičemž se budete vyhýbat nástrahám jako jsou hadi, ještěrky, oštěpy, pavouci, padající kameny atd.

Skvělá zpráva je, že nové rozšíření je zdarma k dispozici všem původním majitelům hry. A další skvělá zpráva je, že pokud Lara Croft Go náhodou ještě nemáte, nyní ji můžete koupit s výraznou slevou.

U příležitosti amerického svátku Díkuvzdání totiž vydavatel Square Enix snížil cenu několika svých mobilních her, přičemž se dostalo i na Laru. Ta je tedy nyní k dostání za pouhých 2,99 dolaru (cca 70 korun) a to právě včetně zmiňovaného rozšíření. Pokud jste tedy s koupí hry váhali, nyní máte hned 2 důvody, proč této hře podlehnout. A pokud jste ji už podlehli a hru dohráli, tak si ji musíte nainstalovat znovu!

Lara Croft Go je k dispozici pro Android a iOS.

[appbox googleplay com.squareenixmontreal.lcgo]

[appbox appstore 971304016]

2970993-lcgo_dlc_screenshot_7

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře