Pátek, 17 května, 2024
DomůNovinkySmash Hit je jedna vizuálně překrásná meditace

Smash Hit je jedna vizuálně překrásná meditace

Nedejte na první dojem. Takové by mohlo být doporučení pro nový titul Smash Hit vydavatelství Mediocre, který působí na první pohled poněkud obyčejně. Ve skutečnosti je to však hra, která nabízí solidní výzvu.

Vývojáři se vydali úplně jiným směrem, než v případě megahitu Sprinkle a jeho dvou pokračování. Novinka Smash Hit je z velké části vystavěna na meditativních prvcích , které doplňuje reálná fyzika.

Po spuštění hry se ocitáte ve futuristicky laděných tunelech a vaším úkolem je pomocí kovových koulí rozbít co nejvíce překážek a urazit co největší vzdálenost.

Hru jsem vyzkoušel a musím říct, že mě hodně zaujala. Zážitku pomáhá i precizní technické zpracování. Řeč je jak o kvalitním zvukovém doprovodu, tak o velice osobité a plynulé grafické stránce a nápaditě zpracovaných levelech.

Smash Hit je výbornou hrou, u které se dobře budete bavit. Přitom vás nebude stát ani korunu, což je další důvod k tomu, abyste ji vyzkoušeli.

[appbox googleplay com.mediocre.smashhit]

[appbox appstore id603527166]

smash

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře