Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkySmartphony značky BenQ na Slovensku koupíte už i v kamenných prodejnách

Smartphony značky BenQ na Slovensku koupíte už i v kamenných prodejnách

Společnost BenQ, která na podzim loňského roku vstoupila na trh mobilních telefonů s LTE modely F5 a T3, rozšiřuje jejich dostupnost. Nyní jsou k dispozici i v rámci 33 prodejen NAY Elektrodom. Ty se tak zároveň stali prvními kamennými obchody s nabídkou mobilních telefonů BenQ na Slovensku.

Mobilní telefony BenQ byly na Slovensku dosud dostupné pouze v rámci vybraných internetových obchodů. Nyní jsou prostřednictvím sítě NAY Elektrodom k dispozici i zájemcům, kteří upřednostňují klasické prodejny s jejich přidanou hodnotou v podobě osobního kontaktu, odborného poradenství či možností fyzického otestování produktu.

Jako první se v nabídce představí nedávno uvedené kousky F5 a T3. Oba modely disponují čtyřjádrovým procesorem a nabízejí podporu vysokorychlostního internetu LTE. Vyšší model BenQ F5 má 5palcový IPS displej s HD rozlišením 1280 × 720 pixelů, 13Mpx fotoaparát a integrované úložiště s kapacitou 16 GB. Levnější BenQ T3 má 4,5palcový displej s rozlišením 960 × 540 px, 8Mpx fotoaparát a integrované 4GB úložiště. Specialitou je technologie pro ochranu zraku Low Blue Light, eliminující vyzařování škodlivého modrého světelného spektra. Oba modely využívají operační systém Android KitKat.

BenQ F5 se nabízí za doporučenou koncovou cenu 169 eur s DPH, BenQ T3 se nabízí za doporučenou koncovou cenu 129 eur s DPH.

138 233

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře