Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyFirma THL vstupuje oficiálně na český trh, nabídka čítá osm smartphonů

Firma THL vstupuje oficiálně na český trh, nabídka čítá osm smartphonů

Značka na český trh vstupuje se širokým portfoliem smartphonů, v e-shopu je dostupných rovnou osm modelů. Jejich cena se pohybuje v rozmezí 1 599 až 7 999 korun. Systém je od počátku lokalizován do českého jazyka a má kompletní sestavu Google Play funkcí.

Společnost Lion Mobile, která má bohaté zkušenosti s lokalizací, prodejem a podporou čínských smartphonů na našem trhu, se stala oficiálním dodavatelem značky THL pro český trh. Portfolio výrobce slibuje jak modely určené pro náročné hledající nekompromisní výkon, tak pro začínající uživatele, jejichž devizou je především nízká cena. Zákazníci si mohou smartphony zakoupit na českých oficiálních stránkách www.thl.cz.

THL je první z nové vlny čínských značek, která má v České republice oficiálního distributora a dozrála tak ke vstupu na EU trh. V Číně patří tato značka mezi tradiční výrobce, mobilní telefony vyrábí již 12 let.

V nabídce THL najdete například model Ultraphone 4400 s kapacitou baterie 4 400 mAh, poháněný čtyřjádrovým procesorem s cenovkou pod pět tisíc Kč. Levnější alternativou pro zákazníky může být model W200S, který má v základu rovnou dvě 2000 mAh baterie. Nejnáročnější uživatele pak osloví model T100s s pětipalcovým Full HD displejem, osmijádrovým procesorem od MediaTeku, 2 GB RAM a 13Mpx fotoaparátem. To vše s cenovkou pod osm tisíc korun.

888

Zdroj: TZ Lion Mobile

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře