Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkySmartphone HTC One X má díky Snapdragonu S4 výkonu na rozdávání

Smartphone HTC One X má díky Snapdragonu S4 výkonu na rozdávání

Přestože se nový smartphone tchajwanského výrobce HTC ? One X, bude prodávat  s čtyřjádrovým čipsetem Tegra 3, verze určená pro amerického operátora AT&T, dle všeho pojmenovaná jako One XL, má obsahovat konkurenční SoC platformu Snapdragon S4.

Ta se sice může spolehnout ?pouze? na dvojici fyzických jader, výkonu má ale i tak na rozdávání. Testovací vzorek tohoto smartphonu se o víkendu dostal do rukou redaktorům serveru Phonegeek, kteří jej podrobili dvěma náročným testům. A jak že to celé vlastně dopadlo?

V testu webových prohlížečů Vellamo za sebou nový Snapdragon nechal veškerou konkurenci. Ve známém benchmarku Quadrant pak dosáhl skóre 4952 bodů.

Inu, není to vůbec špatné. Naopak. Bohužel se tento model v Evropě nikdy prodávat nebude. V České republice se verze s Tegrou 3 začne prodávat během dubna za cenu přesahující 15 000 korun s DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře