Neděle, 21 dubna, 2024
DomůNovinkySmartphone HTC 10 je konečně oficálně dostupný v Česku. Cenou zklame

Smartphone HTC 10 je konečně oficálně dostupný v Česku. Cenou zklame

Chytrý telefon HTC 10 byl odhalen už v dubnu a protože představuje to nejlepší s operačním systémem Android, dělalo si na něj zálusk mnoho tuzemských uživatelů. Bohužel, v Česku se oficiálně prodávat nezačal. Změnilo se to až nyní, s odstupem několika měsíců, kdy ho naskladnil e-shop CZC.cz.

Cena telefonu je ale vysoká. Zákazníci jej mohou zakoupit za 19 490 korun včetně daně. Z neoficiálního dovozu je nejlepší HTC levnější, ale ne nijak dramaticky. Cena začíná těsně pod 18 000 Kč.

Jen připomeňme, že HTC 10 je špičkově zpracovaný telefon, který uspokojí i ty nejnáročnější, a to jak výkonem, skvělým zvukem, tak i špičkovým fotoaparátem. Samozřejmě, že v jeho výbavě přeci jen nějaké drobnosti chybějí. Nemá například bezdrátové dobíjení a chybí i pořádná certifikace voděodolnosti. Jenže to je asi tak vše, co mu lze vytknout.

htc

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře