Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkySmartphone Galaxy S III na dalších fotografiích

Smartphone Galaxy S III na dalších fotografiích

Zahraniční server AndroidCentral zveřejnil nové fotografie, na nichž se údajně nachází očekávaný smartphone Galaxy S III. K oficiálnímu představení tohoto top modelu dojde zítra v Londýně.

První fotografie zobrazuje zařízení z přední strany, druhá pak ukazuje, že Galaxy S III pracuje s Androidem ve verzi 4.0.4.

Samotné zařízení je designově podobné tomu, o kterém nedávno informovala brazilská mutace serveru Gizmodo. Pod displejem můžete vidět jedno podlouhlé hardwarové tlačítko, které doplňují senzorové klávesy Zpět a Přepínání aplikací. V horní části telefonu pak můžeme vidět proximity senzor, čočku kamery pro videohovory a také stavovou diodu.

Nový telefon od Samsungu by měl přeci jen nakonec umět pořizovat snímky v rozlišení dvanáct megapixelů, dosud se v souvislosti s kamerou spekulovalo o rozlišení osm megapixelů.

Nepřehlédněte: Je na fotografiích Samsung Galaxy S III? Nebo jde o další falzifikát?

Celý humbuk okolo tohoto smartphonu skončí již zítra po 20 hodině v Londýně.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře