Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyBezvadný kalendář Week View s řadou vylepšení

Bezvadný kalendář Week View s řadou vylepšení

V Marketplace se objevila vylepšená verze populárního kalendáře Week View, který nyní umožňuje editovat, mazat a vytvářet nové poznámky přímo v aplikaci.

Mezi další novinky můžeme také počítat i možnost připnout si Živou Dlaždici na hlavní obrazovku a zobrazení lokace skrze Bing Mapy.

Week View umožňuje vyhledat události podle předmětu (nebo jeho části) až na jeden rok dopředu (do budoucnosti). U událostí se zobrazuje datum, předmět, začátek a konec, čas, místo a doba trvání.

Kromě toho aplikace umožňuje i zobrazení náhledu celého roku. Zobrazí kalendář na celý rok s čísly týdnů, kde výběrem můžete přejít na konkrétní měsíc.

Week View sklízí samá pozitivní hodnocení. Uživatel s přezdívkou Petulinek napsal: ?Výborná appka,škoda,že autor nepracoval pro MS na standardním kalendáři ? to by jistě nebyl tak hnusný, okleštěný a nepoužitelný, jako je nyní?.

Kalendář Week View si můžete zakoupit za necelých 32 korun. K dispozici je i zkušební verze zdarma.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Week View/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře