Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkySmart Meetup, setkání nadšenců technologií a perfektní program

Smart Meetup, setkání nadšenců technologií a perfektní program

Každé dva měsíce se koná sraz technologických nadšenců a vývojářů. Tato událost se jmenuje Smart Meetup a aktuálně má číslovku čtyři.

Ano, už po čtvrté je možné se podívat na zajímavé přednášky, pohrát si s nejnovějšími hračkami a co víc? Popovídat si se zajímavými lidmi, případně získat práci ve společnosti Mautilus.

Co konkrétně nás za týden, respektive v úterý 21. dubna čeká? Program začíná v 18:00 v JIC (Jihomoravském inovačním centru – adresa je U Vodárny 3032/2a v Brně).

Prezentace započne Jakub Čížek z Živě.cz. Kuba bude mluvit o svém projektu Wifileaks, zabezpečení wi-fi a zmíní Google. Druhou přednášku má Ondřej Švrček, který bude mluvit o nových možnostech reakcí a cílení na zákazníky. Konkrétně se jedná o Spothill. Poslední, však neméně důležitou a zajímavou přednášku bude mít Damir Čaušević, který má na programu téma blízké budoucnosti a to koncepty chytrých měst.

maxresdefault

Po prezentacích následuje možnost si osahat chytré hračky a zařízení. Za zmínku stojí Google Glass, Moto 360, iPhone 6 a iPhone 6 plus (přijď ho zkusit ohnout), Android TV, Pebble, Drovis Dive a mnohé další. Při této části je možné potkat a poznat zajímavé lidi.

Co víc? Vstup je ZDARMA a bude zde pivko, je však nutné se registrovat.

KDY: 21. dubna v 18:00
KDE: U Vodárny 3032/2a, Brno (Jihomoravské inovační centrum INTECH)
WEB: www.smartmeetup.cz
FBFacebook událost

–> Přihlaš se – vstup zdarma <–

Mautilus-logo

 

 

Tomáš Rygl
Tomáš Rygl
Inženýr vysoké školy zaměřené na ekonomii, který je fanouškem mobilních technologií. Mezi nejoblíbenější společnosti Tomáše patří Google, Samsung a Apple.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře