Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkySlužba Spotify je nyní dostupná na chytrých televizorech Philips s Androidem

Služba Spotify je nyní dostupná na chytrých televizorech Philips s Androidem

Prémioví uživatelé Spotify mohou od nynějška přehrávat miliony skladeb na svém televizoru Philips s Androidem. K ovládání přehrávání lze přitom využít mobilní telefon nebo tablet.

Spotify Connect je služba, která umožňuje streamovat hudbu z chytrého mobilu nebo tabletu přímo v televizi. Pohodlné ovládání, sloužící pro přístup k playlistu, prohlížeči, rádiu nebo vlastní hudbě, mají uživatelé tedy celou dobu u sebe.

Režim přehrávání přitom nebrání, aby byl smartphone nebo tablet využíván i k jiným účelům než k pouhému ovládání spuštěné aplikace. Přehrávání hudby z televizoru může pokračovat dokonce i tehdy, kdy je mobil z dosahu WiFi sítě.

Dostupnost služby Spotify a Spotify Connect na televizorech Philips je omezená pouze na vybrané země. Kompletní seznam naleznete na spotify.com. Další drobný háček je, že uživatel musí mít na Spotify zřízený prémiový účet. To pro jednotlivce znamená měsíční investici 5,99 euro.

body-0.2B8

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře