Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkySlovenský startup přináší nový lost & found „tageme“. Je kompatibilní se všemi...

Slovenský startup přináší nový lost & found „tageme“. Je kompatibilní se všemi smartphony a nepotřebuje baterii

Vypadli vám klíče z kapsy, zapomněli jste si na letišti kufr nebo se vám zaběhl pes? I tyto situace umí vyřešit technologická novinka od slovenského startupu s názvem „tageme“.

Softwarové řešení „tageme“ zajišťuje přímou, okamžitou a anonymní komunikaci mezi vámi a nálezcem vašeho ztraceného předmětu. Opírá se o NFC technologii a QR kód, čímž si zajišťuje kompatibilitu s Androidem, iOS, Windows Phone i ostatními operačními systémy.

Je tedy kompatibilní se všemi smartphony. Nevyžaduje používání speciální aplikace a není poháněné baterií, takže funguje vždy, když ho potřebujete.

Picture 9 Picture 2 Picture 4

Kromě toho je vyrobeno z antialergického, vodotěsného a vysoce odolného materiálu. Díky těmto vlastnostem je „tageme“ aplikovatelné na psa, tak i na klíče nebo cestovní tašku. A zda se bude hodit k obojku vašeho miláčka nebo zda bude ladit s barvou vaší aktovky? Určitě.

V nabídce je ve více výrazných barvách, aby „tageme“ bylo nepřehlédnutelné na ztraceném předmětu a zároveň je stylovým módním doplňkem.

20140805052059-timeline

Slovenský startup vytvořil tento unikátní projekt s ambicí rozšířit ve společnosti osvětu o funkčním systému ztrát a nálezů. Různými způsoby odměňování chce motivovat nálezců k vrácení ztracených věcí jejich majitelům.

Zaujala vás myšlenka „tageme“? Pokud ano, je nutná vaše podpora, aby se tento nápad zrealizoval. Předobjednávkou na indiegogo.com ho přivedete k životu. Pomoci můžete i sdílením. Veškeré informace naleznete v odkazu ZDE.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře