Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkySkype 5.13 pro iOS přináší ovládání hodinkami Apple Watch

Skype 5.13 pro iOS přináší ovládání hodinkami Apple Watch

V nové verzi populární chatovací aplikace pro operační systém iOS představil Skype novou možnost náhledu webových odkazů. Patříte-li mezi uživatele hodinek Apple Watch, můžete se těšit i na další užitečné novinky.

Když v nové verzi 5.13 pošlete nebo obdržíte odkaz na webovou stránku nebo video, aplikace vám poskytne náhled jeho obsahu. Sdílení zábavných videí a vtipných obrázků je tak ještě o něco snazší.

Při chatování s Apple Watch můžete využít buď klasickou odpověď, nebo ji hodinkám nadiktuje přes hlasový záznam. Pokud spěcháte, aplikace vám nabídne připravené odpovědi, které odešlete jedním kliknutím. Nemusíte tedy složitě hledat telefon a můžete být stále online.

aw_ss_message_notification aw_ss_favorites

Na Apple hodinkách si také jednoduše nastavíte oblíbené kontakty, s nimiž můžete zahájit chat přímo z displeje. Displej hodinek vám samozřejmě zobrazí i příchozí hovory. Můžete si zvolit, zda kliknete na přijmout nebo odmítnout. Pokud hovor přijmete, automaticky se volání přesune na váš iPhone.

Aplikaci Skype pro iOS ve verzi 5.1.3 můžete stahovat zdarma z odkazu níže:

[appbox apstore id304878510]

iphone6_link_preview

Zdroj: Skype

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře