Neděle, 30 června, 2024
DomůNovinkySkvělý aprílový vtípek: Zahrajte si Pac-Mana na Mapách Google

Skvělý aprílový vtípek: Zahrajte si Pac-Mana na Mapách Google

V bludišti ulic na Mapách Google si teď můžete zahrát klasickou arkádovou hru Pac-Man. Až budete po celém světě kličkovat ulicemi plnými slavných míst, dejte pozor, ať vás nepotkají Blinky, Pinky, Inky nebo Clyde! A tečky polykejte rychle, protože hra bude dostupná jen pár dní.

Hru najdete jednoduše. Spusťte na počítači Mapy Google. Vyhledejte místo, kde chcete hru začít. Pokud lokalitu najdete, klikněte na mapě na špendlík s Pac-Manem.

Jestliže se špendlík nezobrazuje, klikněte vlevo dole na možnost Pac-Man. Mapa se změní v herní plochu a můžete hrát. Jestliže tlačítko s Pac-Manem nevidíte, zkuste si zvětšit okno prohlížeče, abyste měli na hru dost místa.

pac

„Mapového Pac-Mana“ si můžete zahrát také na mobilních zařízeních se systémy Android a iOS.  Pakliže nemůžete Pac-Mana najít, zkuste posouvat zobrazení a mapu si přiblížit. Když ani to nepomůže, zadejte do vyhledávání „Arc de Triomphe“. Příjemné hraní.

Screenshot_2015-04-01-10-32-32 Screenshot_2015-04-01-10-32-25

Zdroj: Google 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře