Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung tuží spolupráci s Microsoftem. V Galaxy S6 najdeme předinstalované aplikace OneNote,...

Samsung tuží spolupráci s Microsoftem. V Galaxy S6 najdeme předinstalované aplikace OneNote, OneDrive a Skype

Microsoft a Samsung rozšiřují své partnerství, aby zajistily lepší dostupnost mobilních služeb a aplikací společnosti Microsoft zákazníkům Samsungu. Mezi řadu novinek bude patřit například i předinstalace OneNote, OneDrive a Skypu do telefonů Galaxy S6 a Galaxy S6 edge. Navíc pak přibude v první polovině roku předinstalace aplikací Word, PowerPoint, OneDrive, OneNote a Skype do vybraných tabletů.

OneNote, OneDrive a Skype se stanou předinstalovanou součástí nových mobilů Galaxy 6 a Galaxy 6 edge a vybraných tabletů. Oba modely budou dostupné také se 100 GB volného cloud úložiště OneDrive, s možností využití na dva roky.

Firmy, které si zakoupí zařízení přes nákupní síť business-to-business, budou mít přístup ke třem verzím Office 365 – Business, Business Premium a Enterprise – spolu s bezpečnostním KNOX řešením Samsungu. Balíček bude obsahovat také instalační služby.

Microsoft Office 365 poskytuje firmám přístup ke známým aplikacím Office, včetně e-mailu, kalendáře, videokonferencí a dokumentů. Vše je přizpůsobené  bezproblémovému přístupu napříč libovolnými zařízeními, které jsou připojeny  k internetu – od počítačů přes chytré telefony až po tablety. Samsung KNOX poskytuje zákazníkům možnost snadno přepínat na jejich zařízení mezi osobními a firemními profily a zároveň dbá na jejich zabezpečení.

Samsung-GS6-MS-apps-620x330Zdroj: Samsung

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře