Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkySkvělá koupě: Humble Mobile Bundle 7 nabízí levně výborné hry pro Android!

Skvělá koupě: Humble Mobile Bundle 7 nabízí levně výborné hry pro Android!

Humble Bundle přichází s dalším balíčkem skvělých mobilních her za cenu, kterou si určíte sami! Na takovou nabídku se ne neříká!

Humble Mobile Bundle s pořadovým číslem 7 zatím nabízí 6 skvělých her – hidden object hru s logickými zádrhely The Tiny Bang Story, logickou hru Color Zen Premium, jednoduchý dungeon Heroes of Loot, tower-defense strategii Kingdom Rush Frontier, výpravnou RPG hru Horn a epický game book Sorcery!

Přitom platí, že k zisku prvních třech zmiňovaných her můžete zaplatit libovolnou částku, k zisku zbylých tří her pak musíte na účet Humble Bundle v době platby převést více peněz, než je průměrná zaplacená částka. Ta se v současné době usadila lehce nad 4 dolary, tato suma se však neustále zvyšuje. Pokud tedy chcete mít v kapse všechny hry Humble Mobile Bundle 7 co nejlevněji, s nákupem zbytečně neotálejte.

Samozřejmě jak už je zvykem u Humble Bundle, také sedmý mobilní balíček ve svých řadách v průběhu několika následujících dní uvítá ještě nějaké další hry, které budou pro hráče překvapením. Pakliže za Humble Mobile Bundle zaplatíte vyšší, než průměrnou zaplacenou částku, tyto hry vám po odtajnění přistanou na účtu automaticky.

Pokud o balíček Humble Mobile Bundle 7 máte zájem, přejděte na stránky Humble Bundle zde.

humble-mobile-bundle-7

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře