Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkySkvělá akce ve World of Tanks! Získejte zdarma vesmírnou strategii Master of...

Skvělá akce ve World of Tanks! Získejte zdarma vesmírnou strategii Master of Orion

Wargaming zve všechny tankové velitele, aby znovu objevili legendární vesmír hry Master of Orion. Vývojáři se rozhodli gamerům zpříjemnit karanténu a otevřeli jim přístup ke kultovní 4X strategické hře každému hráči, který dokončí jednu jednoduchou bitevní misi ve World of Tanks!

Aby si tankisté mohli vychutnat Master of Orion, potřebují do 23. dubna dokončit pouze jednoduchou bitevní misi v náhodných bitvách World of Tanks (včetně Grand Battles) za použití jakékoli úrovně. Jakmile splní tento jednoduchý úkol, mohou si stáhnout Master of Orion se všemi rasami a režimem pro jednoho hráče a to prostřednictvím herního centra Wargaming.net. V rámci balíčku pro jednoho hráče lze experimentovat s více než 75 výzkumnými technologiemi, prozkoumávat obří galaxie s až 100 solárními systémy a upravavovat kosmické lodě.

Nechybí ani přístup k původní hře, Revenge of Antares DLC, The Terran Khanate mimozemský závod a Retro Fleety ze sběratelské edice. Tento obsahový balíček lze stáhnout pouze z Wargaming.net Game Center. Velitelé se navíc mohou těšit za odměnu i na jedinečné úpravy ve stylu Master of Orion pro svá vozidla ve World of Tanks.

Max Chuvalov, ředitel World of Tanks, řekl: „Je fajn, že můžeme našim hráčům umožnit podívat se do vesmíru a zahrát si zdarma slavnou strategii. Pro staré i nové hráče je vesmír Master of Orion vzrušující hrou, která nabízí dobrodruhům šanci prozkoumat hranice vesmíru z jejich pokojů.“

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře