Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkySkupina Linkin Park vydala hru na podporu nového alba a environmentalismu

Skupina Linkin Park vydala hru na podporu nového alba a environmentalismu

Rocková hudební skupina Linkin Park své nejnovější album nejspíše chtěla promovat neobvyklým způsobem a tak ve spolupráci s Kuuluu Interactive Entertainment AG vydala svou vlastní hru pro iPad. Jmenuje se Linkin Park Recharged a jedná se o střílečku viděnou pohledem z třetí osoby.

Společně s hrou, která vás na iTunes vyjde na necelé 3 dolary, dostanete také nejnovější single Linkin Park s názvem „Wastelands“. Podle oficiálního oznámení Linkin Park je hra zasazena do světa, v němž byla vyčerpána většina přírodních zdrojů. Společnost a několik zbývajících obchodů s energiemi pak ovládají roboti, hybridi a elitní menšiny. Hráč se bude muset skrze nehostinné území probojovat, přičemž mu budou nápomocny jeho hbité prsty, ale také šetrné zacházení se zdroji.

Linkin Park tvrdí, že hra nebyla navržena jen k promování jejich nového alba, ale také k podpoře environmentalismu. Hra se totiž zabývá ekologickými otázkami, jako je znečištění planety Země nebo právě omezené přírodní zdroje.

My jsme tuto hru zatím nehráli. Vzhledem k pozitivnímu vztahu Linkin Park ke hrám (v roce 2012 promovali další své album natáčením videí k Medal of Honor: Warfighter) se však domníváme, že by mohla být dobrá.

[appbox appstore 875835535]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

  1. Neni to skor top down pohlad, tretia osoba je nieoc ine, trebars, ako v Dead Space….

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře