Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyNěco pro skalní fandy Game of Thrones: klávesnice Hodor Keyboard

Něco pro skalní fandy Game of Thrones: klávesnice Hodor Keyboard

Do konce čtvrté série nejlepšího fantasy seriálu všech dob, Game of Thrones, zbývají už pouze dvě epizody. Malou náplastí pro některé skalní fandy by mohla být nová klávesnice Hodor, pojmenovaná po pacholkovi, který pracuje u dvora Lorda Eddarda Starka.

Pomocí klávesnice Hodor můžete psát velice rychle (a to i pomocí gest, jak zmiňují vývojáři) všechny hlášky oblíbené seriálové postavy, takže se připravte na to, že vašim přátelům budete neustále dokola odesílat text ve znění: „Hodor hodor hodor HODOR hodor hodor…“

Pokud GoT pravidelně sledujete, určitě vám neuniklo, že Hodor je po fyzické stránce velice obdařený, ale jinak duševně zaostalý podomek ze Západozemí, který umí říkat pouze slovo – „hodor“.

Tip na stažení klávesnice berte s velkou rezervou. Z naší strany jde především o poukázání na skutečnost, že v Google Play se může objevit opravdu cokoliv, na rozdíl třeba od App Store pro iOS zařízení, kde software prochází přísnou kontrolou.

Vývojáři z RichieApps si navíc hodně věří, od uživatelů na Google Play chtějí dvacku. Hodor hodor hodor hodor… ,-)

[appbox googleplay com.richapps.hodorkeyboard.app]

hodor

Zdroj: AndroidPolice
Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře