Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkySkládací klávesnici LG Rolly si pohodlně vezmete kamkoliv vás napadne

Skládací klávesnici LG Rolly si pohodlně vezmete kamkoliv vás napadne

Na trhu lze najít hromadu klávesnic, které můžeme propojit s Androidem. Žádná z nich však není tak kvalitní a skladná, jako klávesnice LG Rolly.

LG Rolly, která bude oficiálně představená na IFA 2015, není vyrobena ze silikonu, jako všechny její konkurentky, ale z tvrdého plastu, díky čemuž poskytne slušnou hmatovou odezvu. Velmi pohodlné psaní doplní i komfortní manipulace s klávesnicí.

Klávesnice totiž nemá žádné kabely, ale k telefonu či tabletu se připojuje skrze Bluetooth ve verzi 3.0. Abyste přitom nemuseli neustále přepínat mezi telefonem a tabletem, k LG Rolly můžete mít zapnuté hned dvě zařízení najednou.

Další nespornou výhodou je skvělá manipulace. Jak napovídá název, klávesnice LG Rolly se dá jednoduše srolovat a to do malé a skladné ruličky, kterou můžete přenést bez jakékoliv limitace, kam vás jenom napadne.

Další informace o LG Rolly budou odhaleny až na IFA 2015, která se koná v Berlíně od 4. do 9. září. Už se na ně těšíme, co vy?

lg-rolly-1 lg-rolly-2 lg-rolly-3Zdroj: Phone Arena

 

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře