Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyŠirokoúhlý Philips 346B1C zaujme displejem i USB-C dokovací stanicí

Širokoúhlý Philips 346B1C zaujme displejem i USB-C dokovací stanicí

Společnost MMD na českém trhu uvede do prodeje nový monitor Philips 346B1C s UltraWide displejem, jehož vlastnosti ocení hlavně profesionálové, například z oblasti financí a bankovnictví.

Philips 346B1C nabízí rozlišení 3 440 × 1 440 pixelů na UltraWide VA panelu s úhlopříčkou 34 palců a poměrem stran 21:9. Uživatelé tak mohou snadno srovnávat dva dokumenty, dívat se na XXL tabulky, sledovat CAD-CAM projekty a mnohem víc. Díky MultiView technologii je možné využívat rozdělení obrazovky (split-creen) a zároveň sledovat obsah z vícero připojených zdrojů signálu (NTB, PC, atd.). Navíc, integrovaný MultiClient KVM switch umožňuje pracovat současně na několika zařízeních připojených k monitoru a ovládat je pomocí jediné klávesnice a myši. A pro ty, kteří rádi kombinují práci a zábavu monitor nabízí i podporu technologie Adaptive-Sync.

Díky zabudované USB-C dokovací stanici s dobíjením mohou uživatelé jednoduše připojit svůj notebook k monitoru pomocí jediného kabelu. Získají tak vysokorychlostní přenos dat a obrazu ve vysokém rozlišení – mohou v klidu pracovat a zároveň dobíjet své zařízení.

Philips 346B1C nabízí technologie Flicker-free a LowBlue Mode, které slibují lepší obraz při práci, zatímco EasyRead mód nabízí příjemné čtení textu. Možnost otáčení o 180°, snadný náklon, výškové nastavení stojanu a VESA držák zaručují optimální ergonomický komfort. Zabudovaný PowerSensor deteguje přítomnost uživatele a podle toho snižuje jas monitoru, čímž šetří náklady na energii.

Nový Philips 346B1C bude k dispozici na trhu od listopadu za doporučenou cenu 15 349 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře