Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkySimCity BuildIt, free-to-play předělávka známé strategie je nyní dostupná v obchodě App...

SimCity BuildIt, free-to-play předělávka známé strategie je nyní dostupná v obchodě App Store

Poslední známá hra ze série SimCity je nyní dostupná v obchodě App Store. Pokud se však těšíte na pravověrný strategický zážitek, potom zadržte. SimCity BuildIt je free-to-play hra, což samo o sobě napovídá, že byla hodně změněna a zjednodušena.

Základ má ovšem SimCity BuildIt stejný, jako všechny ostatní SimCity strategie. To znamená, že hráči v ní budou stavět svá města a usilovat o jejich ekonomický rozvoj. Ze screenů u hry v App Store je navíc zřejmé, že by neměly chybět ani různé pohromy, jako například hurikány, povodně, či útoky mimozemšťanů, které byly pro SimCity vždycky typické.

SimCity BuildIt se do App Store dostala před několika hodinami po zkušebním provozu jen v jedné zemi. Vše by tedy mělo jet naprosto bez problémů. Navíc doufáme, že vydavatel hry EA se poučil z nedávného nezdaru rebootu Dungeon Keepera a hra svou ruku pro peníze nebude natahovat moc okatě. Hra je dostupná pro majitele zařízení s iOS.

[appbox appstore 913292932]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře