Šílené! iPhone 6 a Galaxy S6 vařil ve vroucí vodě


Šílené! iPhone 6 a Galaxy S6 vařil ve vroucí vodě

Zajímalo vás někdy, co se stane, když telefony Galaxy S6 a iPhone 6 povaříte ve vroucí vodě? Na tuto otázku se snažil najít odpověď uživatel TechRax na YouTube. Podívejte se na test, ve kterém musí oba smartphony přežít co nejdéle.

Crash testy převážně obsahují všechny možné, ale i velmi nepravděpodobné scénáře, co by se se smartphonem mohlo při používání stát. Zatímco u některých se pobavíte, po zhlédnutí jiných jen kroutíte nevěřícně hlavou. Do kategorie zbytečností patří i nejnovější pokus maníka s přezdívkou TexRax. Ten oba telefony vložil do vroucí vody a sledoval, co se s nimi stane.

Nebudeme vám dopředu prozrazovat výsledek tohoto bizarního testu, ale jen napovíme, že Galaxy S6 ani iPhone 6 nedisponují ochranou proti vodě.

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.