Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkySide-scrollingové akční RPG Warhammer 40K: Carnage je dostupné i pro Android

Side-scrollingové akční RPG Warhammer 40K: Carnage je dostupné i pro Android

Zábavná hra z univerza Warhammer 40K byla před několika týdny vydána pro iOS. Od včerejška si ji pak mohou zahrát i majitelé Androidů. 

Warhammer 40K: Carnage je side-scrollingová akční RPG hra, ve které se postavíte na stranu Space Marine, jejímž posláním je kosit nekonečné zástupy ošklivých malých orků. K tomu mají hráči k dispozici spoustu zbraní, ale také perků a speciálních schopností, které budou získávat postupem času společně s levelováním.

Velkou předností hry Warhammer 40K: Carnage je i obrovská znovuhratelnost plynoucí z možnosti projít každý z připravených levelů více jak devíti různými způsoby a několik plánovaných rozšíření, které budou mít majitelé hry zdarma. To by mohlo opodstatnit cenu hry, stanovenou na 7 dolarů (cca 130 Kč).

Pokud vás hra Warhammer 40K: Carnage zaujala a jste majitelem zařízení s iOS nebo Androidem, pokračujte kliknutím na link níže.

[appbox googleplay com.roadhousegames.carnage]

[appbox appstore 858196064]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře