Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyShopping List simple: Nejhezčí nákupní seznam, který ovládáte pomocí gest

Shopping List simple: Nejhezčí nákupní seznam, který ovládáte pomocí gest

Čeští programátoři Marek Jan a Igor Kulman vytvořili novou aplikaci pro mobily s Windows Phone s názvem Shopping List simple. Kluci už měli dost všech těch přehnaně složitých a ošklivých aplikací pro něco tak jednoduchého, jako je nákupní seznam. Vytvořili proto aplikaci, která se zaměřuje na jednoduchost a přehlednost.

Aplikace Shopping List simple je vytvořena v poutavém a přehledné designu. Pokud vám nevyhovuje výchozí barevné schéma, můžete si vybrat ze tří dalších. V elektronickém obchodu, odkud si ji můžete stáhnout v tuto chvíli ve slevě za 21 korun, sbírá samá kladná hodnocení.

Nákupní seznam, jeden z těch druhů aplikací, kterých jsou na marketu desítky. Navzájem spolu soupeří, která z nich nabídne více funkcí. Je to ale opravdu to, co všichni chtějí?

Podobnou otázku si kladli tvůrci aplikace Shopping List simple. ?Štvalo mě, že na marketu není žádná jednoduchá aplikace pro nákupní seznam. Všechny, které jsem vyzkoušel, se až moc složitě pokoušeli řešit to, na co nám dřív stačil kousek papíru a tužka. Snažili jsme se proto vytvořit co nejjednodušší aplikaci, v níž je hlavním cílem přehlednost a jednoduchost.? vysvětluje designér aplikace Marek Jan.

Základem Shopping List simple je jednoduchý seznam s položkami. Hlavní výhoda je v ovládání pomocí gest, díky čemuž se dá aplikace pohodlně ovládat jen jednou rukou. Pomocí pohybu prstu doprava zaškrtáváte v seznamu zakoupené položky a pohybem doleva je opět přidáváte. Pokud tedy pravidelně kupujete stejné věci dokola, kupříkladu chleba, nemusíte ho každý den vypisovat znova a znova.

Stahujte:

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Shopping List simple/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře