Úterý, 11 června, 2024
DomůNovinkySHOPIN: Mějte své oblíbené nákupní centra a obchody neustále s sebou v...

SHOPIN: Mějte své oblíbené nákupní centra a obchody neustále s sebou v kapse a užívejte si nákupy naplno!

Chybí ti nejlepší kamarád na nákupy? Už ho nemusíš hledat. Vezmi mobil a stáhni si SHOPINa, tvého nového pomocníka při nákupech. SHOPIN totiž ví vše, co potřebuješ.

Řekne ti, jaké slevy by neměly uniknout tvé pozornosti. Dozvíš se, které nákupní centrum máš nejblíže a kudy vede cesta ke tvému oblíbenému obchodu. Své úlovky pak vyfoť a pošli kámoškám.

Ostatním uživatelům pak můžeš přidat tip, třeba na super boty. SHOPIN je prostě nepostradatelný průvodce po nákupních centrech.

Své jméno dostala aplikace podle polského hudebního skladatele Frédérica Chopina. Má jednotný vizuální styl, kterému dominuje postavička surikaty. S ní se návštěvníci a uživatelé setkávají na všech propagačních materiálech v centrech.

Ti, kteří si aplikaci stáhnou, mohou využívat spoustu výhod, jako přehledné detaily nákupních center s přesnou adresou, otevírací dobou a seznamem obchodů a restaurací. Obchody jsou seřazeny do různých kategorií: móda a obuv, potraviny, služby, elektronika atd., tak aby uživatel bez problémů našel to, co hledá. Dále je v aplikaci přehledný seznam akcí, novinek a aktuálních slev. Užitečný je také navigační systém, který návštěvníka nákupního centra dovede kamkoliv si bude přát.

Shopin FB

Uživatelé mají v rámci aplikace i prostor pro přidávání svých tipů, vkládání fotografií a jejich sdílení. Mohou tak přidávat různé postřehy, které se zobrazí stejně jako ostatní informace ve Feedu a přispívat do aplikace svými zajímavými články, ze světa módy, cestování, kosmetiky… a následně příspěvky a vybrané uživatele sledovat, komentovat či lajkovat. Součástí aplikace je kromě České republiky i Slovensko.

Vývojáři podle svých slova plánují během roku 2015 rozšířit své pole působnosti do Maďarska a Rakouska. Uživatelé budou tedy moci aplikaci využívat i v cizině a to v jazykových mutacích.

SHOPIN je zdarma dostupný pro mobilní telefony s operačním systémem Android i iOS

iOS

[appbox appstore id508418489]

4 screen568x568 2

Android

[appbox googleplay cz.smarcoms.nakupnicentra]

6 7 8

Zdroj: TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře