Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyMotorola u novinky Moto X+1 použije čtyřjádrový Snapdragon 801

Motorola u novinky Moto X+1 použije čtyřjádrový Snapdragon 801

Syntetický test výkonu Geekbench vyzradil nové informace o dosud nepředstaveném mobilu Moto XT1097, o němž se hovoří jako o nástupci modelu Moto X. Výbava nového androidího telefonu bude nadprůměrná.

Na smartphone, který v nabídce výrobce Motorola nahradí dosluhující model Moto X, čekají uživatelé netrpělivě už několik měsíců. Datum vydání zatím nebylo potvrzeno, nicméně z předchozích zpráv už jsme se dozvěděli, že nástupce bude vybaven displejem s úhlopříčkou 5,1 nebo 5,2 palce a rozlišením 1 080 × 1 920 pixelů, a dále také dvanáctimegapixelovým fotoaparátem s technologií Clear Pixel a 2900mAh baterií.

Teď databáze oblíbeného testu Geekbench odhalila detaily o použité čipové sadě a operačním systému. Jak se dalo přepokládat, základem nové Motoroly se stane SoC jednotka Qualcomm 8974AC se čtyřjádrovým procesorem na frekvenci 2,46 GHz a grafikou Adreno 330.

Operační paměť bude dostupná ve velikosti 2 GB. Testovací vzorek běžel na Androidu 4.4.4 KitKat, tedy nejnovější oficiální verzi. Model určený pro komeční prodej by však mohl přijít s Androidem L.

gsmarena_001

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře