Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyShop Heroes: Nyní můžete rozeběhnout svůj vlastní obchod s herním vybavením

Shop Heroes: Nyní můžete rozeběhnout svůj vlastní obchod s herním vybavením

Obchodník je jedním z neopěvovaných hrdinů jakéhokoliv RPG. Když ho potřebujete, vždycky vám rád pomůže dokončit potřebné úkoly. Tuto pozici ve hře jste si dlouho nemohli vyzkoušet, herní vývojáři ji nějak opomíjeli. Nyní se však situace radikálně mění. 

Na trh totiž přichází hra s názvem Shop Heroes. V ní se ujmete role obchodníka v jednom z RPG titulů. Vaším cílem přitom je mít ten nejlepší obchod v království Aragonie, což obnáší obchodování s dodavateli, craftování, vysílání vlastních hrdinů na dobrodružství do dungeonů, obchodování s ostatními hráči a celkově snahy o co nejlepší vybavení. Hrdinové, kteří se v království pohybují, totiž touží po tom nejlepším, co je momentálně k dispozici, to je jasné každému hráči RPG.

Strategická hra Shop Heroes je k dispozici pro platformy Android a iOS. Pokud vás hra zaujala, z Google Play Storu a Apple App Storu si ji můžete stáhnout zdarma s tím, že uvnitř hry vám budou nabízeny mikrotransakce.

[appbox googleplay com.cloudcade.shopheroes]

[appbox appstore 938185444]

https://www.youtube.com/watch?v=jSiG8J0M1hM

Zdroj: Droid Gamers

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře