Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyOnePlus zítra představí nový smartphone. Známe detaily

OnePlus zítra představí nový smartphone. Známe detaily

Čínský telekomunikační úřad v minulých dnech certifikoval nový smartphone s označením One E1005. Pod ním by se měl skrývat levný model od OnePlus, s nímž bychom se mohli detailněji seznámit už zítra během plánované tiskové konference čínského výrobce.

Podle dostupných specifikací jsou půdorysné rozměry telefonu 139,7 × 55,8 × 6,9 milimetru. Rozlišení displeje ani jeho úhlopříčku neznáme, ostatně chybí i údaj o rozlišení dvojice fotoaparátů a použitém procesoru. V jeho případě víme jen to, že tiká na nominálním taktu 1,9 GHz. Součástí výbavy nového OnePlus bude také podpora sítí čtvrté generace LTE (konkrétně pásem 1, 2, 4, 5, 7 a 8) a GSM frekvencí 850, 900, 1800 a 1900 MHz. Rámeček telefonu bude vyroben z kovu, naznačuje obrázek, a v jeho spodní části najdeme microUSB konektor. Tím výčet dostupných informací končí.

Některé servery v posledních dnech informovaly o tom, že OnePlus představí do konce roku dvě zařízení, na zítřejší tiskové konferenci bychom se tak mohli dočkat premiéry hned dvou smartphonů. Spekulované názvy novinek jsou OnePlus Mini a OnePlus X.

59as

Zdroj: AC

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře