Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkySHIELD v rámci GeForce NOW nabídne multiplayerovku Paragon

SHIELD v rámci GeForce NOW nabídne multiplayerovku Paragon

Multiplayerový titul Paragon od Epic Games je ode dnešního dne možné streamovat v rámci služby GeForce NOW. Stačí jen vzít do ruky ovladač, přizvat partu kamarádů a ponořit se do strhující bitevní vřavy.

Hra byla dosud dostupná na PC a PS4, nyní však přichází jako „free-to-play“ i na SHIELD. Paragon je MOBA (multiplayer online battle arena) hra z pohledu třetí osoby, kde proti sobě soupeří až pět hráčů na každé straně. Stává se tak první hrou tohoto typu v nabídce GeForce NOW. V rámci služby jde také o druhý ryze multiplayerový titul po nedávno uvedených Marvel Heroes.

Paragon využívá Unreal Engine 4, díky němuž se hráči mohou těšit na skvělou vizuální stránku i soubojový systém, který bude výzvou pro jejich reflexy i taktické myšlení. Klíčové prvky hry spočívají ve znalosti map, týmové spolupráci a perfektní znalosti silných i slabých stránek jednotlivých postav.

Ve hře bude navíc každé tři týdny představen nový hrdina, což do ní vnese v pravidelných časových odstupech novinky jak pro nováčky, tak pro ostřílené veterány. Video deník vývojářů ze studia Epic Games (tvůrci například sérií Unreal Tournament nebo Gears of War) je dostupný na této adrese.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře