Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkySheltered bude postapokalyptický survival simulátor ve stylu The Sims

Sheltered bude postapokalyptický survival simulátor ve stylu The Sims

The Sims má s postapokalyptickou survival hrou Sheltered společného více, než by se na první pohled mohlo zdát. To však neznamená, že nepřichází i s něčím vlastním, zcela originálním.

Sheltered se bude odehrávat po povrchem matičky Země, která byla zničena nukleárním holokaustem. Hráč přitom bude mít za úkol postarat se o rodinu přeživších trpících hlady, nemocemi, nebo prostě jen splínem z nepříznivého vývoje událostí. Prostředky k naplňování potřeb herních postav nejsou blíže známy, dá se však očekávat, že například jídlo by mohlo být kontaminováno radiací a hráč by tak mohl řešit dilema, zdali být další den o hladu, nebo nad kontaminací jídla přivřít oči.

V současné době je Sheltered na Kickstarteru, kde se mu již podařilo vybrat 19 915 liber. Pakliže se autorům na účtě sejde ještě o pár stovek navíc (milník je stanoven na 20 000 liber), vedle verze pro konzoli Ouya se dočkáme také verze pro iPad.

O distribuci hry Sheltered se postará studio Team17, které se proslavilo sérií Worms.

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře