Sháníte textový editor pro Android? Sáhněte po aplikaci Turbo Editor!


Sháníte textový editor pro Android? Sáhněte po aplikaci Turbo Editor!

Dohnala vás potřeba mít uvnitř svého smartphonu či tabletu textový editor? Potom neváhejte a sáhněte po aplikaci Turbo Editor! 

Turbo Editor je open-source aplikace, která je po posledním updatu k dispozici v překrásném material designu. Mnohem důležitější jsou ovšem její rozmanité možnosti (automatické ukládání dokumentu, režim pouze pro čtení, zanášení značek, správa souborů uvnitř aplikace atd.), příjemné uživatelské rozhraní a schopnost otevřít prakticky jakýchkoliv textový dokument.

Vývojáře potěší nápověda uvnitř aplikace, šikovné rozlišování příkazů a číslování řádků. Aplikace nezapomněla ani na tlačítka „Undo“ a „Redo“, která pomohou opravit chyby stejně, jako tlačítko pro automatickou revizi kódu. Díky ní vaše pokusy nikdy neskončí nesmyslnou změtí písmenek, ale fungujícím kódem.

Celkově vzato, Turbo Editor je velmi mocný nástroj, který vám s dokumentu umožní dělat prakticky vše, co si jen zlíbíte. Základní verze Turbo Editor je na Google Play k dispozici ke stažení zdarma. Za profesionální verzi zaplatíte přibližně 60 korun.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Turbo Editor/“/]

Turbo Editor // Text Editor
Turbo Editor // Text Editor
Vývojář: Docode OÜ
Cena: Zdarma
Turbo Editor PRO | Text Editor
Turbo Editor PRO | Text Editor
Vývojář: Docode OÜ
Cena: 39,99 Kč

Zdroj: Phone Arena

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
The following two tabs change content below.
Martina Lipertová

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Diskuze: Sháníte textový editor pro Android? Sáhněte po aplikaci Turbo Editor!
Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.